Légy Táblácskás!

Mi lenne, ha elhinnéd, hogy Te is Táblácska alkotó lehetsz?

Keresetkiegészítés otthon végezhető alkotó munkával?

Sokak álma ez. Most megvalósulhat a Te álmod is!

Feladatok:

  • Táblácskák megrajzolása és kiszínezése a megrendelők leírása alapján a Táblácska saját stílusában
  • Online készítés-követő rendszerünk folyamatos használata
  • Az elkészült Táblácskák eljuttatása a Táblácska központba (Dunakeszi)
  • Kapcsolattartás a Táblácska ügyfélszolgálatával és munkaszervezőjével.

Akit keresünk:

  • Munkastílusát és életszemléletét egyaránt a “kiválóság” szó jellemzi
  • Precíz és pontos, ügyel a részletekre
  • Elfogadja, hogy ez egy alkotó vállalkozás, ami ugyan napos és virágos, közben pedig egy cég, ahol komoly munka folyik
  • Alapos, figyelmes – mert megrendelőink és szeretteik öröme a cél
  • Felelősséget vállal az általa végzett feladatokért
  • Megbízható, időben is pontos, amit ígér, betartja
  • Képes előre tervezni, hogy mikor mennyi munkát tud vállalni
  • Rendszeresen és kiszámíthatóan tud feladatot vállalni
  • A BIZALMAT tartja az egyik legfontosabb értéknek és akkor is kiválóan dolgozik, ha nem ellenőrzik állandóan
  • Képes felvenni a tempót, képes a multitaskingra
  • Szeretne és képes is azonosulni a vállalkozás küldetésével és értékeivel

Elvárások

  • Pozitív beállítottság
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Kreativitás
  • Monotonitás-tűrés
  • Rugalmasság, változástűrés

Hol kell alkotnod?

Szinte bárhol készítheted a Táblácskákat. Akár nyilvános helyen is, csak ha kérdezik, ne feledd elmondani a kérdezőknek, hogy hol rendelhetnek ilyet! Annyit kérünk csak, hogy a titoktartás miatt az alkotásodról a mi rendszerünkön kívül ne tárolj képet és természetesen ne is oszd meg sehol, hogy épp mit csinálsz. Werk fotókat nyugodtan készíthetsz, szívesen posztoljuk az oldalunkon!

Az idődet úgy osztod be ahogy szeretnéd, de a Táblácskánál a határidő kiemelten fontos, ezt keményen kell tartanod. Amit bevállaltál, el kell időre készítened.

Mennyi időt vesz igénybe ez a feladat?

Ez nem fixen 4 vagy 8 órás munka. Attól függ, mennyi a rendelésünk és éppen hány alkotó áll rendelkezésre, aki elkészíti a Táblácskákat. A terhelés változó – hol kevesebb, hol nagyon sok.

A munkáddal te is hozzájárulsz, hogy egyre több Táblácska készüljön, hiszen ha szuper, amit készítesz, az emberek nagyon tudnak neki örülni, és mindenki azt fogja kérdezni, honnan szerezték ezt a csodát.

Mi alapján történik az elszámolás?

Az alkotásért a mérettől és az alkotói szintedtől függően darabdíjat fizetünk. A kifizetés módjára több lehetőség is van, leginkább vállalkozóként érdemes nekünk bedolgoznod. Egy biztos: mindent “fehéren” fizetünk ki, mindent szabályosan végzünk.

Milyen fizetésre számíthatsz?

Ez keresetkiegészítés. Ugyanakkor, ha stabil tagja leszel a csapatnak, számíthatsz rá, hogy sok munkát tudunk adni, és ezáltal rohamosan fejlődsz majd. Egyre hamarabb végzel majd az alkotással és ha figyelsz rá, akkor egyre jobb minőségben is. Ezt alkotói szintekkel (belépő, kezdő, profi, jedi) honoráljuk. Neked és nekünk is fontos, hogy mindenkinek megérje ez a munka: ha az általunk már évek óta bevált tempóban haladsz az alkotással – ez nem lehetetlen -, akkor neked is és nekünk is meg fogja érni ez a kapcsolat. A készítési díj független attól, hogy az alkotó mennyi időt szán a készítésre.

Figyelembe véve azt is, hogy a tevékenységhez nem kérünk végzettséget, kiemelt órabérnek megfelelően kereshetsz, ezt személyesen megbeszéljük.

Mikor kezdhetsz?

Azonnal, ha megfelelsz és megbeszéltük a részleteket.

Leginkább olyanok jelentkezését várjuk, akik…

  • Hosszú távon gondolkodnak – ez egy olyan vállalkozás, ami mellett igazán érdemes elkötelezned magad!
  • Pozitívak, és hiszik, hogy csakis jó hangulatban érdemes tehetségüket kamatoztatni
  • Jó humoruk és humorérzékük van
  • Határozottak és rendben van az életük
  • Önállóan végzik a feladatukat, ugyanakkor ha valóban segítségre van szükségük, azt a megfelelő embertől haladéktalanul kérik
  • Többet nyújtanak, mint amit elvárnak tőlük, mert fontosnak tartják, hogy jól csináljuk a dolgokat
  • Tiszteletben tartják vevőink egyedi élethelyzeteit, s eközben a cég érdekeit is szem előtt képesek tartani
  • Rugalmasak: elfogadják akár kevés, akár éppen sok a feladat, elviselik a változásokat
  • Elfogadják, hogy a vállalkozás vezetése a lehető legjobb döntéseket hozza, és ezeket a döntéseket tiszteletben tartják
  • A Táblácska küldetését előtérbe helyezik az ego-val szemben: a Táblácska nem az alkotóról szól hanem arról, hogy aki kapja, mennyire örül majd neki.

Nem fogunk tudni együtt dolgozni azokkal, akik…

  • Úgy érzik, jobban tudják, hogy kéne a cégnek működnie és meg szeretnék azt menteni
  • Megsértődnek, ha emlékeztetik őket az elvárásokra
  • Tanulás helyett inkább újra és újra kérdeznek, pedig még tudják is a választ
  • Kiszámíthatatlanok és megbízhatatlanok, akikre nem alapozhatunk
  • Áldozatként viselkednek, vagy valami miatt mindig panaszkodnak – bocs, mi nem nyávogunk
  • Nem tudják elfogadni, ha hirtelen változik egy feladat
  • Nem tudják elképzelni azt, hogy egy üzleti vállalkozás hasznára van az embereknek
  • Reklám- és marketingellenesek: sorry, mi ebben vagyunk aduászok, ezt el kell viselned!
  • Utálják a hétfőt és úgy általában mindenben azt keresik, hogy hogyan nem jó
  • Úgy érzik, hogy minden embert meg kell menteniük.

Művészek, vigyázzatok! Csalóka!

El kell fogadnod, hogy itt kemény munka folyik és sokszor mást rajzolnál legszívesebben, mint amit a megrendelő kér. Azonban el kell fogadnod, hogy a Táblácska kívánságok teljesítéséről szól, és gyakran olyan helyzeteket kell ábrázolni, melyeket mi, alkotók nem értünk teljesen. Olyan is van, hogy a kért rajzot a megrendelő kissé körülményesen fogalmazza meg: ezen is el kell tudnod türelmesen igazodni.

A Táblácska készítése inkább egy rajzfilmes munkához hasonlít: adott stílusú szereplőket kell ábrázolni adott stílusú környezetben, mindezt a megrendelő kérése alapján. Művészek számára ez a feladat csak egy darabig kreatív: akkor való csak neked ez, ha tűröd a kreatív feladat mellett a monoton pillanatokat is. A művészek gyakran állnak hadilábon a határidőkkel is – akkor jelentkezz, ha képes vagy pontosnak lenni!

A stílus pedig adott: bizonyos elemeket pontosan ennek megfelelően kell elkészíteni, szeretnénk, ha ez se fájna senkinek, aki nálunk alkot.

Amit mi adunk Neked:

  • Különleges és megtisztelő helyet Magyarország egyik nagy SzeretetMárkájának alkotói között
  • Egy igazán egyedi vállalkozásra jellemző hangulatot
  • Korrekt vezetést, pontosan meghatározott feladatokkal és felelősségekkel
  • Térben és időben is rugalmas, otthonról is végezhető kreatív feladatot
  • Keresetkiegészítést, mely jelentős bevételi forrásoddá válhat, ha kitartó és lelkes maradsz.

Dunakesziek előnyben:

A központunk Dunakeszin van. Ide kell eljuttatnod a kész alkotásokat. Ha helyben vagy, ez nekünk is jobb, rugalmasabb! Saját költségedre vállalhatod a csomagküldést, ha ez nálunk egyszer sem okoz semmilyen fennakadást a Táblácskák áramlásában. Ekkor nem kell itt laknod, csak a betanításra és megbeszélésre kell eljönnöd.

Ha nem tudod, mi az a Táblácska, akkor alighanem a legjobb helyen jársz, hogy megtudd, lásd a menüben!

Így tudsz jelentkezni:

1.

Első feladat: Másold le ezt a Táblácskát papírra:

Fogj egy papírt, rajzolj rá egy 15 x 10 centis oválist, és hajrá! Mást nem mondunk. Ez a Táblácska stílusa, ebbe kell beilleszkedned. Rajzold meg fekete vékony tollal, majd színezd ki a rajzot színes ceruzával.

Ügyelj a stílusra, mind rajzban, mind színben. Használj élénk színű, jó minőségű színes ceruzákat! A vízjelet nem kell megrajzolnod 🙂

2.

Második feladat: Készítsd el ezt a Táblácskát a leírás alapján papíron, 15 x 10 centis fekvő ovális formában:

Felirat: Minden sikerül! (felül) Boldog légy! (alul)

Leírás: Panka 13 éves lesz. Barna hosszú hajú, egyenes. Kibontva hordja. Nagyon jószándékú, kedves és nagyon tud szeretni. Szeret rajzolni, például buborékot, gyémántot. Klarinétozik és zongorázik. Baranyában laknak egy kis településen Panka, anya, apa és Boni, a bátyja (ők lehetnének egész kicsiben valahogy a háttérben). Panka szereti az állatokat, van egy hörcsöge. A hörcsögön kívül legyen még a képen egy szürke macska, és közel Pankához Jenny, a német juhász (ordas színű). Valahol a képen jelenjen meg egy szív 10-es römikártya. Sok virág, napsütés, boldogság sugározzon a képről.

Ügyelj a stílusra: Nap, virág, hangulat, emberek. Nézz mintákat még, ha szükséges, a galériában találsz sokat.

Mit küldj el?

A kész műveket jó minőségben befotózva

Önéletrajzot

Motivációs levelet (miért szeretnél a Táblácska alkotója lenni?)

Hová küldd?

Ide, nekem:
robi@tablacska.hu

Határidő:

A jelentkezés FOLYAMATOS.

A következő lépés?

A beérkezett alkotásokat jól megnézzük magunknak, és értesítünk az eredményről. Kérjük, légy türelmes!

Ha ezen a rostán átmentél, a következő lépés egy éles rendelés elkészítése valamint a részletek megbeszélése személyesen.

Jó munkát kívánunk!

Örömmel:

Vámos Robi és Magyar Anita

alapítók

Az egyedi Táblácskát keresed?

Szeretnél igazán egyedit adni?

Kézzel rajzolt személyre szóló ajándék, amiből nincs két
egyforma. Ilyen nincs másnak, csak Neki... és ilyet csak
Tőled kaphat. A Táblácskával újra meghatott és felhőtlen
mosolyt fogsz varázsolni szeretteid arcára. A Táblácska
egy életre kelt "fadarab", ami minden nap ott lesz
helyetted, hogy elmondja, amit érzel.

Egyedi Táblácskát szeretnék rendelni